29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Vital Kızları Konum Kafe’de Ağırlandı

Dün akşam 16. Kez oynanan Bahçelievler İlçe Şöhretleri maçında Vital Lisesi Spor Hocası Murat Şafak Gündüz ile Konum Kafe Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Aykut arasında dostluk nişanesi olarak yemek organize edildi. Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Feridun Aykut, “Bahçelievler ilçemizde ki futbol müsabakalarında elimden yaralanmıştım. Sağ olsunlar kızlarımız tedavi ettiler. Bende bu güzel jestleri […]
EĞİTİM - 24 Nisan 2018 19:33 A A

Dün akşam 16. Kez oynanan Bahçelievler İlçe Şöhretleri maçında Vital Lisesi Spor Hocası Murat Şafak Gündüz ile Konum Kafe Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Aykut arasında dostluk nişanesi olarak yemek organize edildi.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Feridun Aykut, “Bahçelievler ilçemizde ki futbol müsabakalarında elimden yaralanmıştım. Sağ olsunlar kızlarımız tedavi ettiler. Bende bu güzel jestleri sonucunda dostluk bağlarını pekiştirdiğimiz kıymetli hocamız Murat Şafak Gündüz’ü ve onun voleybol takımını Konum Kafe’de öğle yemeğinde ağırlamak istedik kendilerine beni kırmadıkları için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Feridun Aykut’un açıklamalarının ardından kız voleybol takımı ve okulunu temsilen Feridun Aykut’un ince davranışına teşekkür eden Özel Vital Sağlık Meslek Lisesi Spor Hocası Murat Şafak Gündüz, mekanında hayırlı işle diledi.

EĞİTİM - 19:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.