Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Vasip Şahin’den Başakşehir’e sürpriz ziyaret

İstanbul Valisi Vasip Şahin yaptığı sürpriz ziyarette Başakşehir Mahalle Muhtarlığı’na uğradı. Bölgede ki ziyareti sonrası Başakşehir Mahalle Muıhtarı Fatih Mehmet Yıldırım’ı kırmayarak Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz, Başakşehir İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan ve beraberinde ki heyet ile Başakşehir mahalle […]
YEREL HABER - 19 Ocak 2018 17:52 A A

İstanbul Valisi Vasip Şahin yaptığı sürpriz ziyarette Başakşehir Mahalle Muhtarlığı’na uğradı.

Bölgede ki ziyareti sonrası Başakşehir Mahalle Muıhtarı Fatih Mehmet Yıldırım’ı kırmayarak Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz, Başakşehir İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan ve beraberinde ki heyet ile Başakşehir mahalle muhtarlığına uğrayan İstanbul Valisi Vasip Şahin, burada muhtar Fatih Mehmet Yıldırım’dan Başakşehir Mahallesi hakkında bilgi aldı.

Aynı zamanda fatih muhtar ile hemşehri olduğu bilinen Vasip Şahin’e ziyareti için teşekkür eden Başakşehir Mahalle Muhtarı Fatih Mehmet Yıldırım, aynı zamanda Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ve beraberinde ki heyetide unutmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YEREL HABER - 17:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.