Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Tahir Akgün için mevlit okutuldu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün geçtiğimiz günlerde kaybettiği ağabeyi Tahir Akgün için Cuma namazı öncesi Büyükçekmece Kuba Camii’nde mevlit okuttu. Başkan Dr. Akgün’ü ve Akgün ailesini camiyi ve cami avlusunu dolduran Büyükçekmece halkı ve Büyükçekmece Belediyesi personelinin yanında CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın da yalnız bırakmadığı görüldü. Büyükçekmece […]
YEREL HABER - 30 Aralık 2017 13:52 A A

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün geçtiğimiz günlerde kaybettiği ağabeyi Tahir Akgün için Cuma namazı öncesi Büyükçekmece Kuba Camii’nde mevlit okuttu.

Başkan Dr. Akgün’ü ve Akgün ailesini camiyi ve cami avlusunu dolduran Büyükçekmece halkı ve Büyükçekmece Belediyesi personelinin yanında CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın da yalnız bırakmadığı görüldü. Büyükçekmece Belediye Meclis Üyeleri, Büyükçekmece muhtarları ve siyasi partilerin ilçe başkanları da mevlide katılanlar arasındaydı.

Mevlit ve cuma namazının ardından cami avlusunda kurulan masalarda Tahir Akgün’ün ruhu için pilav, kavurma ve helva dağıtıldı.

YEREL HABER - 13:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.