Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Şehit Ateşi MHP Başakşehir’e düştü

MHP Başakşehir İlçe Yöneticisi Engin Özkan ve MHP Eski Teşkilat Başkanı Bülent Binici’nin akrabası Binbaşı Ümit Çelik şehit oldu. Diyarbakır Lice’de yapılan hain saldırı sonucunda şehit düşen Binbaşı Ümit Çelik yarın ikindi namazına müteakiben Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet camisinde kılınacak cenaze namazı sonrası Büyükçekmece mezarlığına defnedilecektir. Sosyal Medya paylaşımlarıyla terör lanetlendi İnstagram, Facebook ve twitter […]
YEREL HABER - 29 Mayıs 2017 08:41 A A

MHP Başakşehir İlçe Yöneticisi Engin Özkan ve MHP Eski Teşkilat Başkanı Bülent Binici’nin akrabası Binbaşı Ümit Çelik şehit oldu.

Diyarbakır Lice’de yapılan hain saldırı sonucunda şehit düşen Binbaşı Ümit Çelik yarın ikindi namazına müteakiben Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet camisinde kılınacak cenaze namazı sonrası Büyükçekmece mezarlığına defnedilecektir.

Sosyal Medya paylaşımlarıyla terör lanetlendi

İnstagram, Facebook ve twitter üzerinden yapılan konu ile ilgili paylaşımlarda #binbaşıümitçelik hashtag’ı ile teröre lanet okunurken şehidimize dualar edildi.

Başkan Keleşoğlu açıklama yaptı

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalar yapan MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, şu ifadeleri kullandı; Dün Diyarbakır Lice’de pkklı teröristlerce Yapılan Mayınlı Hain Saldırı Sonucu 2 Kahraman Türk Askerimiz Şehit oldu. Şehitlerimizden Binbaşı Ümit Çelik ilçe Yöneticimiz Engin Özkan bey’in Yakın Akrabası. Cenazesi 2 Ağustos Çarşamba(bugün) Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii’de Kılınacak Olan İkindi Namazı sonrası Büyükçekmece Mezarlığına Defnedilecek. Şehidimiz Erkan Sakal’da bugün Memleketi Sivas’ta Toprağa Verilecek. Yüce Türk Milletimizin Başı Sağolsun. Makamları Cennet Olsun.  Kederli Ailesine Tekrar Başsağlığı Diliyorum.”

Mevlüt Başkan Başsağlığı diledi

Konu ile MHP Başakşehir İlçe teşkilatını telefon ile arayıp bilgi alan Başkan Uysal aynı zamanda konu ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaparak; “Şehit Binbaşımız Ümit Çelik’e Allah’tan rahmet,tüm ailesine,@BasaksehirMhp İlçe Yön. Engin Özkan ve Bülent Binici’ye başsağlığı diliyorum.”

Bizde Gazete Sancak olarak şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

YEREL HABER - 08:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.