Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Şehidin var Başakşehir

Geçtiğimiz hafta Şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un (25) acı haberi memleketi Samsun’a ulaştı. Hatay Amanoslar’da bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un acı haberi memleketine ulaştı. Ailesi İstanbul’da yaşayan Ankara’da bulunan eşi Melike Tokur’a askeri yetkililer tarafından acı haber verildi. Samsun’un Salı Pazarı ilçesi nüfusuna kayıtlı […]
Genel - 2 Nisan 2018 17:17 A A

Geçtiğimiz hafta Şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un (25) acı haberi memleketi Samsun’a ulaştı.

Hatay Amanoslar’da bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un acı haberi memleketine ulaştı. Ailesi İstanbul’da yaşayan Ankara’da bulunan eşi Melike Tokur’a askeri yetkililer tarafından acı haber verildi. Samsun’un Salı Pazarı ilçesi nüfusuna kayıtlı olan şehit Samet Tokur ile ilgili Samsun Valiliği’nden de açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Hatay Amanoslar’da bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışma sonucu şehit olan Samsunlu hemşehrimiz Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un cenazesi, 28 Mart 2018 Çarşamba günü Salıpazarı Fatih Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kalfalı Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecektir.”

Şehidin cenazesinin Samsun’a getirildiği ifade edildi.

Başakşehir’de taziye çadırı kuruldu.

Şehidimizin ikamet ettiği İstanbul Başakşehir Şahintepe Mahallesi Sevda sokak No:7’de bulunan ikamet adresine taziye çadırı kurulurken, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin ve ilçe protokolü taziye çadırını ziyaret etti.

Şahintepe Mahalle Muhtarı Erol Çapan’ın ev sahipliğinde ağırlanan ilçe protokolü muhtardan şehidimizin ailesi ile ilgili bilgi alıyor.

Genel - 17:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.