Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Saadet Partisi haziran ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı Başakşehir 1. Etap site yönetim binasında haziran ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Birol Aydın’ın da katılım sağladığı toplantıda ilçe üyeleri tam kadro katıldı. Orhan Babacan: “Azimle çalışmaya devam ediyoruz” Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Orhan Babacan açılış konuşmasını yaptığı divan toplantısında ilçe teşkilatının faaliyetlerini dile getirdi. Saadet Partisi […]
YEREL HABER - 28 Aralık 2017 21:13 A A

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı Başakşehir 1. Etap site yönetim binasında haziran ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

İl Başkanı Birol Aydın’ın da katılım sağladığı toplantıda ilçe üyeleri tam kadro katıldı.

Orhan Babacan: “Azimle çalışmaya devam ediyoruz”

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Orhan Babacan açılış konuşmasını yaptığı divan toplantısında ilçe teşkilatının faaliyetlerini dile getirdi. Saadet Partisi olarak milli görüş ışığında çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini dile getiren Babacan, konuşmasının sonunda İstanbul İl Başkanı Birol Aydın’ı konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet etti.

Birol Aydın 15 Temmuz şehitlerini unutmadı

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın konuşmasına başlarken günün anlam ve önemine değinerek 15 Temmuz demokrasi şehitlerini andı. Saadet Partisi olarak her zaman iktidarın olumlu ve olumsuz işlerini yerine göre hakkıyla eleştirdiklerini ifade eden Birol Aydın, “Biz hayırlı işlerin arkasında, şer durumların karşısında olan bir yapıyız. Bu kapsamda asla bulunduğumuz noktayı ve yaptığımız faaliyetleri küçümsememeliyiz. Rabbimden böylesine musibetleri ülkemizin üzerinden uzak tutmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Birol Aydın’ın konuşmasının ardından toplantı sona ererken, Saadet Partisi Başakşehir İlçe üyeleri akşam namazını kılmak üzere hep birlikte camiye oradan da Fatih Terim stadyumu otoparkında düzenlenen 15 Temmuz şehitlerini anma programına katıldılar.

YEREL HABER - 21:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.