Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Saadet Partisi Başakşehir’den Aile kahvaltısı.

  Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı istişare kurulu, ilçe üyeleri ve basın mensuplarını aileleriyle birlikte Başakşehir Çeşminaz Saraylı Mutfağında ağırladı. Amaç birlik, beraberlik ve istişareyi arttırmak Kahvaltı ile ilgili Basın mensuplarını bilgilendiren Saadet Partisi Başakşehir İlçe Tanıtım Birim Medya Başkanı Ömer Faruk Akyüzlü, progmaı düzenlemede ki amaçlarının hem beyler hemde bayanlar arasında parti içinde ki […]
YEREL HABER - 6 Şubat 2018 16:05 A A

 

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı istişare kurulu, ilçe üyeleri ve basın mensuplarını aileleriyle birlikte Başakşehir Çeşminaz Saraylı Mutfağında ağırladı.

Amaç birlik, beraberlik ve istişareyi arttırmak

Kahvaltı ile ilgili Basın mensuplarını bilgilendiren Saadet Partisi Başakşehir İlçe Tanıtım Birim Medya Başkanı Ömer Faruk Akyüzlü, progmaı düzenlemede ki amaçlarının hem beyler hemde bayanlar arasında parti içinde ki birlik ve beraberliği arttırmak olduğunu ve ilçe yerel basınını da ailelerinden gördükleri için basın mensuplarını da kahvaltıya dahil ettiklerini söyledi.

Orhan Babacan; “Başakşehir bize hocamızın vasiyetidir”

Kahvaltının yenilmesinin ardından katılımdan ötürü teşekkür eden Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Orhan Babacan, “Başakşehir bize merhum hocamızın hasta halinde bile gidin çalışın ve orayı alın dediği yerdir. Bizde ilçemizi cadde sokak gezerek her türlü sorun ve sıkıntılarıyla dertlenip yetkili makamlara ulaştırıyoruz. İnşallah önümüzde ki seçimlerde de Saadet Partisi olarak bunun meyvesini alacağız. Bu tarz programlarla hem teşkilat mensuplarının arasındaki bağları güçlendiriyoruz, hem de ilçe ve ülke gündemine dair durum değerlendirmeleri yaparak basın vasıtasıyla vatandaşlara duyuruyoruz. 27 Şubat 2011 tarihinde dar-ı bekaya uğurlanan Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatını üzerinden yedi yıl geçmesine rağmen hangi mesele olursa olsun “ERBAKAN HOCA YİNE HAKLI ÇIKTI” diyerek yediden yetmişyediye herkes Merhum Hocamıza methiyeler diziyor. Özellikle bu zor günlerde Erbakan Hocamızın hadiselere koyduğu teşhislere ve çözüm önerilerine, icraatlarında gözettiği prensiplere bir defa daha hatırlamaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Hoca yine haklı çıktı demek yerine, onun tavsiyelerini ve uygulamalarını hayata geçirerek hayırlı işlere imza atmak maksadıyla 9 Mart Cuma 2018 tarihinde, Çınar Kongre Merkezinde Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama paneli tertip edeceğiz. Süpriz panelistlerin olduğu programa tüm Başakşehirli kardeşlerimizi ailece bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

YEREL HABER - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.