10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Muhtarlardan Süleymanoğlu’na Ziyaret

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan Selami Aykut önderliğinde Naim Süleymanoğlunu Mezarina ziyarette bulunup kuran kerim okudu. Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut ve yönetim kurulu yaşamını yitiren, eski olimpiyat ve dünya şampiyonu, milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun Edirnekapıda Mezarına ziyaretinde bulundu. Ülkemize yüzlerce başarı yaşattı. Gururla dolu bir ömür yaşadı. Başkan Selami AYKUT, şunları […]
KÜLTÜR & SANAT - 29 Aralık 2017 15:13 A A

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan Selami Aykut önderliğinde Naim Süleymanoğlunu Mezarina ziyarette bulunup kuran kerim okudu.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut ve yönetim kurulu yaşamını yitiren, eski olimpiyat ve dünya şampiyonu, milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun Edirnekapıda Mezarına ziyaretinde bulundu.

Ülkemize yüzlerce başarı yaşattı. Gururla dolu bir ömür yaşadı.

Başkan Selami AYKUT, şunları söyledi: “Tarihimize damgasını vuran, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük şampiyonlarından biri olan Naim Süleymanoğlu, 80’li ve 90’lı yıllarda yüzümüzü güldüren, bayrağımızı dalgalandıran bir büyük sporcuydu. Bu yüce milleti defalarca sevince boğan sevgili Naim Süleymanoğlu’nun Mezarına yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret edip Yenibosna Merkez Mahalle Muhtarı Ali Osman Kayaca’n Kuran Kerim okundu. Çok sevdik, çok gurur duyduk. Kendi ağırlığının 3 katını kaldıran bu dev adamı asla unutmayacağız. Dünya onun gibi bir halterciyi bir daha göremeyecek. Tekrar burada, tüm yakınlarına, ailesine, Allah’tan sabırlar diliyoruz.  Allah rahmet eylesin. Milletimizin de başı sağ olsun diyorum. Hepimizin başı sağ olsun”

KÜLTÜR & SANAT - 15:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.