Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Muhtarlar Federasyonundan Başkan Kerimoğlu’na ziyaret

  Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut ve beraberindeki  heyet Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu’na makamında ziyaret etti. Kerimoğlu, muhtarların yerel yönetimlerdeki önemine değinerek, “İlçemizin yaşam kalitesinin yükselmesinde muhtarlarla diyalogun birinci etken olduğu bilincindeyim. Bu nedenle onların dilekleri için kapım her zaman açık” ifadelerini kullandı. Başkanlık makamında muhtarları ağırlayan Başkan Kerimoğluna, gerçekleşen […]
YEREL HABER - 22 Ocak 2018 16:58 A A

 

Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut ve beraberindeki  heyet Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu’na makamında ziyaret etti.

Kerimoğlu, muhtarların yerel yönetimlerdeki önemine değinerek, “İlçemizin yaşam kalitesinin yükselmesinde muhtarlarla diyalogun birinci etken olduğu bilincindeyim. Bu nedenle onların dilekleri için kapım her zaman açık” ifadelerini kullandı.

Başkanlık makamında muhtarları ağırlayan Başkan Kerimoğluna, gerçekleşen ziyarette belediye ile muhtarlar arasındaki çalışma anlayışından bahsederek, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve muhtarlarında bu ekibin önemli unsurlarından birisi olduğuna dikkat çeken Kerimoğlu muhtarların kendi mahallelerindeki istekleri belediyeye taşımasının hizmette akıcılığı sağlayacağını ifade ederek;“Zaman zaman muhtarlarımızla bir araya gelerek, birlik ve beraberlik içerisinde yapılan hizmetler ve yapılması gereken hizmetlerin değerlendirmesini yapıyoruz. Bu toplantıları yapmaya da devam edeceğiz” diyerek kendisine ziyarette bulunan muhtarlara teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami Aykut ise Federasyon çatısı altında toplanmanın amaçlarından yerel yönetimler ve Belediyelerle ortak çalışmalar yapmak olduğunu belirterek ziyaretlerinin bu kapsamda çok olumlu geçtiğini belirterek Başkan Kerimoğlu’na muhtarlara verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek çiçek taktim ederek; “Muhtarların yerel yönetimlerin ayrılmaz bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Bakırköy Belediye Başkanımızın muhtarların içinde bulunduğu sorunları çözmeye yönelik icraatları ve muhtarlarla işbirliği içinde bulunması sevindirici bir olaydır. Bu yaklaşımın diğer belediye başkanlarına da örnek olmasını diliyoruz” dedi.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

YEREL HABER - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.