29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

“Muhtar bile olmaz’ dediler, Başkan seçtik!”

AK Parti Başakşehir İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinde görev alan sandık başkanları, müşahitler ve teşkilat mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Programda partililere hitap eden AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, “Belli odakların ‘Muhtar bile olamaz’ dedikleri liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı, Allah’ın izniyle Başkan seçtik.” dedi. Başakşehir Belediyesi Spor Parkı’nda düzenlenen organizasyona AK […]
Genel - 5 Temmuz 2018 22:02 A A

AK Parti Başakşehir İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinde görev alan sandık başkanları, müşahitler ve teşkilat mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Programda partililere hitap eden AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, “Belli odakların ‘Muhtar bile olamaz’ dedikleri liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı, Allah’ın izniyle Başkan seçtik.” dedi.

Başakşehir Belediyesi Spor Parkı’nda düzenlenen organizasyona AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Başakşehir Kadın Kolları Başkanı Nurdan Ertuğrul, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile partililer katıldı.

“Kutlu yolculuğumuza ara vermeden devam edeceğiz”

Programda bir konuşma yapan AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, “Seçimlerden önce 24 Haziran, inşallah bizim Ramazan Bayramı’ndan sonraki ikinci bayramımız olsun’ diye çok dua etmiştik, bunu bize nasip eden yüce Rabbi’mize şükürler olsun. Belli odakların “Muhtar bile olamaz” dedikleri Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı Başbakan, Cumhurbaşkanı ve nihayet Allah’ın izniyle Başkan seçtik. Bundan sonra da bu kutlu yolculuğa ara vermeden, şanlı bir şekilde yürüyeceğiz inşallah” dedi.

“Şimdi sırada yerel seçimler var”

Kayas’ın ardından partililere hitap eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Dünya 5’ten büyüktür” diye haykıran liderimizin Başkan seçilmesinde emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek şöyle konuştu: “Şimdi önümüzde yerel seçimler var. ‘Durmak Yok, Yola Devam’ diyerek çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ve yerel seçimlerde de aynı başarıları elde ederek Reis’imize Başakşehir’den güzel selamlar göndereceğiz. Bugün bu yemeği zafer kutlaması olarak verdik. Rabbim bizlerin ve mazlum coğrafyaların zaferlerini inşallah daim kılsın. Bizleri her zaman bu zaferlerle taçlandırsın.”

“Size Reis’in selamlarını getirdim”

Partililerin sevincine ortak olan AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca da, “Sizlere Reis’imiz Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdim” diyerek başladığı konuşmasında, “Bugün Başakşehir de AK Parti 1 numara, sizleri yürekten tebrik ediyorum, alkışlıyorum, Allah hepinizden razı olsun. Sizlere Reis’imiz Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını, dualarını iletiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Genel - 22:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.