19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

Millet İttifakı Başakşehir Adayı “Abdülhadi Akmugan” oldu

CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı Abdülhadi Akmugan oldu. Mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Yasin Kartoğlu ile seçim sürecinde yarışacak olan Abdülhadi Akmugan, adaylığı açıklandığı an itibari ile CHP Başakşehir İlçe örgütünde tezahürat ve coşku ile karşılandı. Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı gibi çalışan Akmugan, çok […]
Genel - 28 Ocak 2019 15:40 A A

CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı Abdülhadi Akmugan oldu.

Mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Yasin Kartoğlu ile seçim sürecinde yarışacak olan Abdülhadi Akmugan, adaylığı açıklandığı an itibari ile CHP Başakşehir İlçe örgütünde tezahürat ve coşku ile karşılandı.

Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı gibi çalışan Akmugan, çok sayıda STK ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra Başakşehir sınırları içerisinde önemli ziyaretler yaptı.

Abdülhadi Akmugan Kimdir?

Abdulhadi Akmugan, 1965 yılında Iğdır’da doğdu. Eskişehir İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu.1989 yılından itibaren SMMM ve Bağımsız Denetçi olarak  çalıştı. Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. Hak YMM LTD şirketi ile Denk Bağımsız Denetim A.Ş’nin kurucu ortakları arasındadır. 2007-2014 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde vergi ve muhasebe alanında öğretim görevlisi olarak çalıştı. CHP tarafından Başakşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçildi. Abdulhadi Akmugan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Genel - 15:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.