30° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

MHP Başakşehir’den Muhtarlara Ziyaret

MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı, Başakşehir’de bulunan mahalle muhtarlarına ziyaretlerde bulundu. Fatih Keleşoğlu; “Aktif olarak sahadayız” Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu; “MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı olarak tüm mahalle muhtarlarımıza yaptığımız ziyaretler ile ilçemizin nabzını ölçtük. Bir muhtar mahalleyi mahalleler ise ülkenin ve halkın nabzını ölçer. Bizde Milliyetçi hareketin Başakşehir […]
YEREL HABER - 30 Aralık 2017 14:39 A A

MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı, Başakşehir’de bulunan mahalle muhtarlarına ziyaretlerde bulundu.

Fatih Keleşoğlu; “Aktif olarak sahadayız”

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu; “MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı olarak tüm mahalle muhtarlarımıza yaptığımız ziyaretler ile ilçemizin nabzını ölçtük. Bir muhtar mahalleyi mahalleler ise ülkenin ve halkın nabzını ölçer. Bizde Milliyetçi hareketin Başakşehir temsilciliği adına ilçemizde ki mahalle muhtarlarımıza önem veriyoruz. Onlara yaptığımız ziyaretlerimizde mahallelerde ki sorun sıkıntılar hakkında bilgi alarak istişarelerde bulunduk. Ayrıca ziyaretlerimiz sadece mahalle muhtarlarımıza yönelik değildir. Fırsat buldukça yaptığımız ziyaretlerde halkın nabzını ölçerek Millietçi Hareket Partisi olarak 2019 seçimleri için şimdiden çalışmalarımızı başlattık” şeklinde konuştu.

Mahalle muıhtarlarının yanı sıra bulduğu her fırsatta organize sanayi bölgelerinden tutunda esnaf ve Başakşehir’de ki site yönetimlerine yaptığı ziyaretler ile ilçede aktif olduğu gözlemlenen MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı ilerleyen günler de ziyaretlerine devam edeceğinin sinyalini verdi.

YEREL HABER - 14:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.