30° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

MHP Başakşehir teşkilatı “Cumhur İttifakı, Millet Aklı’Dır” dedi.

MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı Başakşehir’de düzenlediği “Cumhur İttifakı, millet aklı” konulu sabah kahvaltısında Başakşehir ilçesi kanaat önderleriyle bir araya geldi. Program sunuculuğunu MHP Başakşehir İlçe Sekreteri Servet Ayhan’ın yaptığı programa MHP camiasından yüksek katılım olduğu gözlemlendi. MHP Başakşehir yönetimi ve İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen programa MHP Milletvekillerinden; Arzu Erdem ve İsmail Faruk […]
Genel - 28 Nisan 2018 17:14 A A

MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı Başakşehir’de düzenlediği “Cumhur İttifakı, millet aklı” konulu sabah kahvaltısında Başakşehir ilçesi kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Program sunuculuğunu MHP Başakşehir İlçe Sekreteri Servet Ayhan’ın yaptığı programa MHP camiasından yüksek katılım olduğu gözlemlendi.

MHP Başakşehir yönetimi ve İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen programa MHP Milletvekillerinden; Arzu Erdem ve İsmail Faruk Aksu’nun yanı sıra MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, Ülkü Ocakları Başkanları, Türk Eğitim Sendikası Temsilcileri, Başakşehir Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, İlçe Mahalle Muhtarları ve basın mensupları yer aldı.

Fatih Keleşoğlu; “Cumhur İttifakına oynanan oyunların farkındayız”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Cumhur İttifakı, Millet Aklı” temalı toplantımıza hoş geldiniz. Malumunuz; ülkemiz erken seçim kararıyla 24 Haziran’da sandığa gidecektir. Alınan bu kararın gerekçeleri hususunda MHP Başakşehir İlçe Teşkilatı olarak elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde çalışacağımızdan şüpheniz olmasın. 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından “Yenikapı ruhu” diye tabir edilen ülkemizin refahı ve birliği için MHP çizgisine yakışır bir anlayışla nasıl hareket ediyorsak bu saatten sonrada Cumhur ittifakı üzerine oynanan oyunların farkındayız ve buna asla müsaade etmeyerek var gücümüzle çalışacağız. Unutulmamalıdır ki Milliyetçi Hareket Partisi, milletinin yanında hainlerin ve onların işbirlikçi ortaklarının her zaman karşısındadır. Bu vesileyle programımıza katıldığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, geleceğin güçlü Türkiye ‘sine olan inancımla sizleri selamlıyorum.

Bülent Karataş; “MHP olarak 39 İlçede 956 Mahallede Sahadayız”

Keleşoğlu’nun ardından programda konuşma yapan MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş; “İstanbul’umuzun 39 ilçesinde 956 mahallesinde MHP İstanbul ilçe teşkilatları olarak sahalardayız ve bir takım programlar düzenliyoruz. Amacımız İstanbul ‘lu hemşerilerimize daha yakın bir görüntü çizerek onların mevcut sorun ve sıkıntılarını, taleplerini en iyi şekilde gözlemlemektir. Gözlemlediğimiz sorunlarımızı da yine en iyi şekilde halkımızla birlikte çözme gayreti içerisindeyiz. 24 Haziran seçimleri de bu sorun ve sıkıntılarımızı “Cumhur ittifakı” ile gidereceğimiz yerdir. Bu konuda ittifaka yönelik olumsuz düşüncede olanlara milletimiz en iyi şekilde cevabını sandıkta verecektir.” Şeklinde konuştu

Daha sonra MHP Milletvekilleri; Arzu Erdem ve İsmail Faruk Aksu’da “Cumhur İttifakı, millet aklı” konulu sabah kahvaltısında yaptıkları konuşmalarda seçime hazırız mesajları verirken program hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Genel - 17:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.