29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

MHP Başakşehir İftar Otağı Ramazan’da dolup taşıyor

MHP Başakşehir İlçe Teşkilatı tarafından Kayaşehir’de kurulan iftar otağı önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Milletvekillerinden; Ali Doğan, Mehmet Büyükcanga ve Arzu Erdem, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Çayır ile çok sayıda vatandaşlar katılımlarıyla gerçekleşen iftar programlarında Allah rızası için tutulan oruçlar […]
Genel - 25 Mayıs 2018 15:41 A A

MHP Başakşehir İlçe Teşkilatı tarafından Kayaşehir’de kurulan iftar otağı önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Milletvekillerinden; Ali Doğan, Mehmet Büyükcanga ve Arzu Erdem, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Çayır ile çok sayıda vatandaşlar katılımlarıyla gerçekleşen iftar programlarında Allah rızası için tutulan oruçlar hep bir ağızdan aynı sofrada açılıyor.

Ramazan Ayı boyunca Kayaşehir’de misafirlerini ağırlamaya devam eden MHP Başakşehir İftar otağına şehitlerimizin adı verildi. Şehit Ömer Halisdemir, Şehit Fırat Çakıroğlu ve Şehit Erdem Özçelik isimlerinin yazılı olduğu iftar otaklarında aynı zamanda şehitlerimizin aziz ruhlarına da dualar okunuyor.

Fatih Keleşoğlu; “Allah Birliğimizi Bozmasın”

Konu ile ilgili Gazete Sancak’a açıklamalarda bulunan MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı olarak kurdukları iftar otağında misafirlerini Ramazan ayı boyunca ağırlayacaklarını ifade ederek; “Bu sene kurduğumuz iftar otağımızda amacımız birlik ve beraberliğimizin pekiştiren ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren sofrada buluşmaktır. Biz Milliyetçi hareket Başakşehir İlçe Teşkilatı olarak burada vatandaşlarımız ve misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyuyoruz. Aynı zamanda merhum şehitlerimizi de yâd ederek onları unutmuyoruz. Ramazan ayı boyunca bizim sofralarımıza iştirak eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyor ve herkesi iftarlar organizasyonlarımıza davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Genel - 15:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.