12° Açık
  • EURO 6.11
  • DOLAR 5.36

Mevlüt Uysal ve Necmi Kadıoğlu sahte hesaplar açıldı

Bir süredir ülke gündemimizi meşgul eden konulardan biride Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan’2 Kadir Topbaş’ın istifasıydı. Konu ile ilgili fırsat kaybetmeden bir takım kişilerce Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına sosyal medyada sahte hesaplar oluşturularak bir takım provokasyon girişimleri önlendi. Mevlüt Uysal açıkladı o hesap kapandı İstanbul Büyükşehir Belediye […]
YEREL HABER - 28 Temmuz 2017 21:00 A A

Bir süredir ülke gündemimizi meşgul eden konulardan biride Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan’2 Kadir Topbaş’ın istifasıydı. Konu ile ilgili fırsat kaybetmeden bir takım kişilerce Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına sosyal medyada sahte hesaplar oluşturularak bir takım provokasyon girişimleri önlendi.

Mevlüt Uysal açıkladı o hesap kapandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifa etmesinin ardından onun yerine aday gösterilmesi dedikodusuna Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ında adı geçti.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal adına “ ibbmevlutuysal ” adına sahte twitter hesabı da açıldı. Fakat Mevlüt Başkan bu dedikodular hakkında yaptığı açıklamada; kendi adına açılan hesabın sahte olduğuna vurgu yaparak yasal işlemlerin başlatılması sonucu sahte hesabın kapatıldığını belirtti

Bir Sahte Hesapta Necmi Kadıoğlu adına

Benzer konu ile ilgili yine sosyal medya üzerinden “aster” isimli sahte hesap kullanılarak Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İBB Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş adına olumsuz paylaşımlar yapıldığı için söz konusu sahte hesap kapatılmış olup konu ile ilgili yasal süreç başlatıldığı ifade etti.

YEREL HABER - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.