10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Kazım Tekin, Eğitim Bir Sen’in Konuğu Oldu

Eğitim Bir Sen 1. Nolu şubesi ve Başakşehir şubesinin düzenlediği sohbet buluşmasının konuğu Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin oldu. 15 Temmuz Şehitler kampüsü Başakşehir’de sohber havasında ve son derece samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlik kapsamında devlet tecrübesinden ve deneyimlerinden bahseden Kaymakam Kazım Tekin’e etkinlik sonunda Eğitim Bir Se 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk ve Eğitim […]
YEREL HABER - 28 Kasım 2017 20:54 A A

Eğitim Bir Sen 1. Nolu şubesi ve Başakşehir şubesinin düzenlediği sohbet buluşmasının konuğu Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin oldu.

15 Temmuz Şehitler kampüsü Başakşehir’de sohber havasında ve son derece samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlik kapsamında devlet tecrübesinden ve deneyimlerinden bahseden Kaymakam Kazım Tekin’e etkinlik sonunda Eğitim Bir Se 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk ve Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Başkanı Tuncay İncebacak tarafından padişah kaftanından portre hediye edildi.

Tuncay İncebacak teşekkür etti

Gecnin sonunda konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Başkanı Tuncay İncebacak; “Bugün sayın Kaymakamımız Kazım Tekin tarafından devletin sıcak yüzüne şahit olduk. Kendisinin ilgi ve alakalarının yanı sıra programda bizimle samimi bir havada buluştuğu için kendisine ve Eğitim Bir Sen 1. Nolu Şube Başkanımız Ferhat Öztürk’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çeşitli ikramların gerçekleştirildiği etkinlik gece özel hatıra fotoğrafları çekimi ile sona erdi.

YEREL HABER - 20:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.