11° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Kaymakam Mustafa Arat veda etti

Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Arat, Aydın ili Vali Yardımcılığı görevine yükselerek Büyükçekmece’ye veda etti. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; “Çok değerli dostlar 3 yıldır kaymakam olarak görev yaptığım Büyükçekmece’den Aydın Vali Yardımcılığı görevine başlamak üzere yarın ayrılıyorum. Duygularımı anlatmak isterdim ama yetersiz kalır. Gönlümün kapısı her daim açık kalacak. Veda etmiyorum, Şükran’larımı sunuyor, Helallık istiyor, sizleri […]
YEREL HABER - 28 Eylül 2017 20:50 A A

Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Arat, Aydın ili Vali Yardımcılığı görevine yükselerek Büyükçekmece’ye veda etti.

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; “Çok değerli dostlar 3 yıldır kaymakam olarak görev yaptığım Büyükçekmece’den Aydın Vali Yardımcılığı görevine başlamak üzere yarın ayrılıyorum. Duygularımı anlatmak isterdim ama yetersiz kalır. Gönlümün kapısı her daim açık kalacak. Veda etmiyorum, Şükran’larımı sunuyor, Helallık istiyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Hoşçakalın” şeklinde açıklamalarda bulunan Arat, aynı zamanda geride bıraktığı 3 yıl içerisinde bir takım anıların yer aldığı fotoğraf albümünü paylaştı.

Paylaşımın altında ise çok sayıda yorum ve açıklamalar ile Kaymakam Mustafa Arat’a yeni görevinde başarı dilek ve temennileri yapıldı.

YEREL HABER - 20:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.