29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Kayabaşı Selanikliler Derneği Çalışıyor

  Kayabaşı Selanikliler Derneği, dernek merkezi karşısına inşa ettiği alanda hem kütüphane hem de gençlerin rahat vakit geçirebileceği oturma alanı yapıyor. Cavit Kurt; “Gençlerimizin kendilerini geliştirmelerini istiyoruz” Konu ile ilgili Gazete Sancak’a açıklamalarda bulunan Kayabaşı Selanikliler Dernek Başkanı Cavit Kurt, Dernek üyelerinin hem keyifli vakit geçirme hem de kendilerini kültürel anlamda geliştirmeleri açısından böyle bir […]
Genel - 13 Mart 2018 16:10 A A

 

Kayabaşı Selanikliler Derneği, dernek merkezi karşısına inşa ettiği alanda hem kütüphane hem de gençlerin rahat vakit geçirebileceği oturma alanı yapıyor.

Cavit Kurt; “Gençlerimizin kendilerini geliştirmelerini istiyoruz”

Konu ile ilgili Gazete Sancak’a açıklamalarda bulunan Kayabaşı Selanikliler Dernek Başkanı Cavit Kurt, Dernek üyelerinin hem keyifli vakit geçirme hem de kendilerini kültürel anlamda geliştirmeleri açısından böyle bir hizmet içerisine girdiklerini belirttiği konuşmasının devamında; “Kayabaşı Selanikliler Derneği olarak sadece bir tabela derneği değil etkinlik ve çalışmalarımızla da ön planda olmak istiyoruz. Malum önümüz yaz ayı. Bu kapsamda yaptığımız son çalışmamızda istedik ki dernek merkezimizin yanı sıra açık alanda gençler kendi yaş gruplarıyla dilediği gibi vakit geçirsinler. Buraya koyacağımız kitaplarla ayrıca gençlerimiz kendi kültürü ve tarihiyle birlikte genel kültürlerini geliştirmelerini temenni ediyoruz. Şu an tadilat aşamasında inşallah tadilatımız bittikten sonra açılışımıza Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nu davet edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Genel - 16:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.