29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Karadenizli Mourinho Turnuva’dan Kupa ile döndü

16.Düzenlenen ‘Of-Hayret-Çaykara-Dernekpazarı Dernekler Arası Futbol Turnuvası’nı Trabzon Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneği, şampiyon olarak tamamladı. Bahçelievler Stadyumunda oynanan final maçında Taflancık’ı 3-1 yenen Birleşik Makililer Derneği Futbol Takımı, maç sonunda büyük coşku yaşadı. Başkanlığını İdris Türk’ün, Teknik Direktörlüğünü Erol Kuş’un yaptığı Birleşik Makililer Derneği, kupayı OF-Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral’ın elinden aldı. Maçtan önce çeşitli etkinlikler […]
Genel - 25 Mayıs 2018 17:44 A A

16.Düzenlenen ‘Of-Hayret-Çaykara-Dernekpazarı Dernekler Arası Futbol Turnuvası’nı Trabzon Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneği, şampiyon olarak tamamladı.

Bahçelievler Stadyumunda oynanan final maçında Taflancık’ı 3-1 yenen Birleşik Makililer Derneği Futbol Takımı, maç sonunda büyük coşku yaşadı. Başkanlığını İdris Türk’ün, Teknik Direktörlüğünü Erol Kuş’un yaptığı Birleşik Makililer Derneği, kupayı OF-Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral’ın elinden aldı. Maçtan önce çeşitli etkinlikler tertiplendi. Çok sayıda futbol sever bu maçı yakından takip etti. Tek Rumeli TV maçı canlı olarak izleyicileri ile buluşturdu.

Azmetti Doğru taktik ve iyi analiz ile başarıya ulaştı

Maçtan 5 gün önce ameliyat olan Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneği Teknik Patronu Erol Kuş, final maçında futbolcuları yalnız bırakmadı.

Çıkmış olduğu maçlardan önce rakip takımların maçlarını videoya alarak açıklarını iyi analiz eden Karadenizli Teknik adam, teknik direktörlük görevi ile çıkmış olduğu ilk resmi müsabakadan zaferle ayrıldı. Büyük fedakârlık göstererek takımı başında maça çıkan Teknik direktör Erol Kuş, verdiği taktiklerle maça damga vurdu. Golden sonra yedek kulübesine koşan oyuncular, golün sevincini hocalarıyla paylaştı.

Erol Kuş; “Profesyonel olarak Teknik Direktörlük Yapabilirim”

Konu ile ilgiligazetemize açıkalmalarda bulunan Karadenizli Mourinho lakaplı Erol Kuş, temsil ettiği dernek adına ilk kez böyle bir zafer kazanmasının arkasında kendisnin ve takımının birbirlerine olan güveni olduğunu belirtti. Bundan sonra da profesyonel olarak teknik direktörlük görevi için tekliflere açık olduğunu belirten Karadenizli Mourinho, daha büyük başarılara imza atmak için hazırım mesajı verdi.

Selami Aykut’tan tatil sözü

Öte yandan Final maçı öncesi futbolcularla bir araya gelen Tüm İstanbul Muhtarlar Birliği Başkanı ve Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı Selami Aykut futbol takımına tatil sözü verdi.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

Genel - 17:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.