10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

KADGÜÇDER den muhteşem etkinlik

Kadın ve Güç Derneği (KADGÜÇDER) düzenlediği etkinlik ile engelli vatandaşlarımızı aileleriyle birlikte Emirgan’a götürdü. Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde havaların artık ısınmasıyla engelli vatandaşlarımızı unutmayarak onları aileleriyle birlikte otobüslerle Emirgan Korusu’na götüren KADGÜÇDER, sosyal sorumluluk kapsamında yaptığı etkinlik ile yine 5 yıldız aldı. KADGÜÇDER Başkanı Fatma Duman konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kadın ve güç […]
YEREL HABER - 29 Ekim 2017 20:29 A A

Kadın ve Güç Derneği (KADGÜÇDER) düzenlediği etkinlik ile engelli vatandaşlarımızı aileleriyle birlikte Emirgan’a götürdü.

Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde havaların artık ısınmasıyla engelli vatandaşlarımızı unutmayarak onları aileleriyle birlikte otobüslerle Emirgan Korusu’na götüren KADGÜÇDER, sosyal sorumluluk kapsamında yaptığı etkinlik ile yine 5 yıldız aldı.

KADGÜÇDER Başkanı Fatma Duman konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kadın ve güç derneği olarak Engelli çocuklarımız ile EMİRGAN’DA lalelerin güzelliğini ve doğanın yeşilliğini yaşadık. Kendilerine ve ailelerine etkinliğimize katıldıkları için çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

YEREL HABER - 20:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.