Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Hakan Bahadır’a hayırlı olsun ziyareti 

AK Parti İstanbul İl Kongresi’nde listeye giren ve İl Başkanı Bayram Şenocak tarafından Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine getirilen Öğretim Üyesi Uzm. Dr. Hakan Bahadır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarette Bahçelievler Express Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Öder, Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmeni Bilal Can Karabulutoğlu, Ethem Dijital Matbaa Sahibi Recep Sun ve Furkan Akbulut yer aldı. […]
Genel - 6 Haziran 2018 13:58 A A

AK Parti İstanbul İl Kongresi’nde listeye giren ve İl Başkanı Bayram Şenocak tarafından Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine getirilen Öğretim Üyesi Uzm. Dr. Hakan Bahadır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarette Bahçelievler Express Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Öder, Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmeni Bilal Can Karabulutoğlu, Ethem Dijital Matbaa Sahibi Recep Sun ve Furkan Akbulut yer aldı.

Hakan Bahadır; “Çalışmalarımızın karşılığını 24 Haziran’da Alacağız”

Bir dönem AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanlığı da yapan Bahadır, görevinin bilincinde olduğunu dile getirdi. Seçime kadar sıkı sıkı bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Bahadır, “24 Haziran’a kadar çalışmalarımız sürecek. Seçim çalışmalarının Ramazan ayına denk gelmesinden dolayı akşamları genelde iftar programlarımız oluyor. İftardan sonra gönül sofralarına katılıyoruz. Seçime kadarda bu şekilde devam edeceğiz. İstanbul’un bütün ilçelerinde bayraklama çalışmaları yapıldı.  İnşallah bu çalışmalarımızın karşılığını 24 Haziran akşamı alacağız” dedi.

Ziyaret sonrası misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Bahadır,  ziyaretçilerine teşekkür etti.

Genel - 13:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.