29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Gazeteciler Günümüzü Unutmadılar

  AK Parti Bahçelievler ilçe Başkanlığı ve Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı 34 GÜNDEM MEDYA grup ofisimize heyet halinde teşrif edip merkez ofisimizde bizleri ziyaret ederek 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladılar. İlk ziyaret AK Parti heyetinden AK Parti Bahçelievler tanıtım Birim Medya Başkanı Bayram Ağdağ ve ilçe yönetimi ile Saadet Partisi Bahçelievler İlçe […]
YEREL HABER - 10 Ocak 2018 16:46 A A

 

AK Parti Bahçelievler ilçe Başkanlığı ve Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı 34 GÜNDEM MEDYA grup ofisimize heyet halinde teşrif edip merkez ofisimizde bizleri ziyaret ederek 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladılar.

İlk ziyaret AK Parti heyetinden

AK Parti Bahçelievler tanıtım Birim Medya Başkanı Bayram Ağdağ ve ilçe yönetimi ile Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı ve İlçe teşkilatı gazetemizin merkezinde bizi ziyaret ettiler.

Bayram Ağdağ Zülküf Başkanın mesajını getirdi

AK Parti Bahçelievler Tanıtım Birim Medya Başkanı Bayram Ağdağ 10 ocak dünya çalışan gazeteciler günümüzü tebrik ederken aynı zaman da AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Zülküf Türkoğlu’nun tebrik mektubunu iletti; “Büyük özveriyle çalışıp doğru ve tarafsız haber yapan, demokrasimizin güçlenmesine, ülkemizin ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına önemli katkı sağlayan siz değerli basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü takdirle kutlar, görevlerinizde başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda günün anlam ve önemine binaen isme özel 2018 yılı ajanda hediye eden Ağdağ, ülkemizin birlik ve beraberliği için dürüst ve tarafsız basın mensuplarına ihtiyaç duyulduğunu sözlerine ekledi.

Saadet Partisi’de bu özel günü unutmadı

Günün ilerleyen zaman diliminde ofisimizde bizi ziyarete gelen Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı önderliğinde ki ilçe Teşkilatı, günün anlam ve önemine vurgu yaparak 10 Ocak çalışan gazeteciler günümüzü kutladılar.

Tebrik eden Dostlarımıza Teşekkür Ediyoruz

Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Yeşilay Bahçelievler İlçe Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut, MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, Bahçelievler Sivaslılar Derneği (BAHSİDER) Yönetim Kurulu Üyesi Türkan Kılıçoğlu, Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel’in yanı sıra üyesi olduğumuz Uluslar arası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (UYGAD) Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) Türkiye Yerel Basın Birliği (TYBB) Bilgi Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı (BESAM) Mehmet Nuri Kaynar’da ayrıca arayarak biz gazetecilerin bu özel günününü unutmadılar.

Bekir Hallaç’tan Teşekkür;

34 GÜNDEM Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Hallaç gazeteciler gününe özel ayrı ayrı ziyarette bulunan AK Parti Bahçelievler İlçe Yöneticilerini ve Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı ve beraberinde ki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “DEVRAN DÖNDÜ” isimli kitabını armağan etti.

Haber & Foto Bilal Can Karabulutoğlu

 

YEREL HABER - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.