11° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Gazeteci Sibel Gülersöyler’e Altın Kalem Ödülü

Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (UMDER)’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Altın Kalem Ödülleri’ töreninde bu yıl Türkiye genelindeki 16 isme ödül verildi. Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (UMDER)’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Altın Kalem Ödülleri’ töreninde bu yıl Türkiye genelindeki 16 isme ödül verildi. Uyuşturucu ve bağımlılık konusunda yaptıkları haberler ve […]
Genel - 28 Aralık 2017 14:30 A A

Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (UMDER)’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Altın Kalem Ödülleri’ töreninde bu yıl Türkiye genelindeki 16 isme ödül verildi.

Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (UMDER)’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Altın Kalem Ödülleri’ töreninde bu yıl Türkiye genelindeki 16 isme ödül verildi. Uyuşturucu ve bağımlılık konusunda yaptıkları haberler ve çalışmalar nedeniyle farkındalık sağlayan gazeteciler ile bürokrat ve iş adamlarının ödül aldığı törene, yoğun katılım yaşandı.

Genel Merkezi Ankara’da olan UMDER’in Pursaklar Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlendiği ödül töreninde; imza attığı başarılı haberlerle dikkatleri üzerine çeken genç Gazeteci Sibel Gülersöyler de ödüle layık görüldü.

Günlük yayın yapan İstanbul Gazetesi’nin muhabirlerinden olan Sibel Gülersöyler’e ödülünü ve plaketini emekli narkotik polisi İsa Altun takdim etti. Ödül alanlar arasında en genç isim olmasıyla da öne çıkan Gülersöyler, kendisini bu ödüle layık gören UMDER Başkanı Leyla Yağanoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

Biz de Gazete Sancak olarak genç dostumuzu ve meslektaşımızı kutluyoruz

 

Genel - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.