29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Ferhat Çakıroğlu’na MHP İstanbul il ve İlçelerinden Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2018 Pazar Günü Ankara Spor Salonunda Çanakkale Ruhu ile Gerçekleştirildi. Kurultayın ardından oluşan MHP Merkez Yönetim kurulu listesinde dikkat çeken adaylardan biride kuşkusuz MHP İstanbul Eski İl Başkan Yardımcısı Ferhat Çakıroğlu oldu. Geçmiş dönemlerde parti içerisinde bir çok önemli noktada çalışmaları olan MHP Merkez Yönetim kurulu […]
Genel - 19 Mart 2018 19:14 A A

Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2018 Pazar Günü Ankara Spor Salonunda Çanakkale Ruhu ile Gerçekleştirildi.

Kurultayın ardından oluşan MHP Merkez Yönetim kurulu listesinde dikkat çeken adaylardan biride kuşkusuz MHP İstanbul Eski İl Başkan Yardımcısı Ferhat Çakıroğlu oldu.

Geçmiş dönemlerde parti içerisinde bir çok önemli noktada çalışmaları olan MHP Merkez Yönetim kurulu Aday listesinin 46. Sırasında ki Ferhat Çakıroğlu, hem camia hemde ülkücü gençler arasında sevilen ve sayılan isimler arasında dikkat çekiyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Vefa” listesinde bulunan Ferhat Çakıroğlu, önümüzde ki süreçte MHP Merkez Yönetim Kurulu listesinde yapacağı çalışmalar ile MHP camiasına hizmet vermeye devam edecek.

Genel - 19:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.