Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Fatih Pala’dan Balık Ziyafeti

  Pala İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pala, Bahçelievler’de bulunan ve sahibi olduğu Başaran Birey Lisesi’nde muhtarlar ve basın mensuplarına balık ziyafeti verdi. Bahçelievler’de bulunan mahalle muhtarlarının ve yerel basın mensuplarının katıldığı akşam yemeğinde balık ziyafeti veren Fatih Pala, Karadenizli ustayı özel olarak getirerek Karadenize has istavrit ile hamsi balığı ikram etti. “Fatih Pala’dan yemek […]
Genel - 30 Aralık 2017 18:14 A A

 

Pala İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pala, Bahçelievler’de bulunan ve sahibi olduğu Başaran Birey Lisesi’nde muhtarlar ve basın mensuplarına balık ziyafeti verdi.

Bahçelievler’de bulunan mahalle muhtarlarının ve yerel basın mensuplarının katıldığı akşam yemeğinde balık ziyafeti veren Fatih Pala, Karadenizli ustayı özel olarak getirerek Karadenize has istavrit ile hamsi balığı ikram etti.

“Fatih Pala’dan yemek sonunda teşekkür”

Yemeğin yenmesinin ardından misafirlerine bir konuşma yapan Fatih Pala davetine icabet ettikleri için kendilerine teşekkür etti. Daha sonra çay ikramının yapıldığı gece sohbet havasında hasbihal edilerek sona erdi.

 

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

Genel - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.