28° Az bulutlu
  • EURO 6.38
  • DOLAR 5.66

Esenyurt Belediyesinden Esnaflara “Nazik” Davet

  Esenyurt Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ilçede esnaf ve işletmeleri denetlemeye devam ediyor. Sorumlu Başkan Yardımcısı Togay Çoban tarafından hayata geçirilen çalışmada, Ruhsat ve Denetim Müdürü Muhammed Taşbent kurmuş oldukları ekiplerle, ruhsatlı ve ruhsatsız tüm esnafı ziyaret ederken, ruhsatsız işyerlerine herhangi bir cezai müeyyide uygulamadan, Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin selamlarını […]
YEREL HABER - 29 Ocak 2018 18:09 A A

 

Esenyurt Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ilçede esnaf ve işletmeleri denetlemeye devam ediyor.

Sorumlu Başkan Yardımcısı Togay Çoban tarafından hayata geçirilen çalışmada, Ruhsat ve Denetim Müdürü Muhammed Taşbent kurmuş oldukları ekiplerle, ruhsatlı ve ruhsatsız tüm esnafı ziyaret ederken, ruhsatsız işyerlerine herhangi bir cezai müeyyide uygulamadan, Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin selamlarını içeren mektupları ileterek, ruhsat almaya davet ettiler.

 

Esenyurt Belediyesi ekipleri esnafların istek, şikâyet ve teşekkürlerini kendi yerlerinde dinleyerek, bahse konu olan durumları belediyenin ilgili birimlerine aktarılmasına yardımcı oluyorlar.

 

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, esnaf ve işletmelere gönderdiği mektupta; “ İlçemizdeki ticaretin canlanması, esnafımızın korunması ve rekabet ortamının sağlanması adına; vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için, Belediye olarak sınırlarımız içindeki işyerlerinin kontrollerini sağlamak durumundayız. Bu konuda bizimle aynı hassasiyette olduğunuzdan eminiz. Bu sebeple Esenyurt ’ta hizmet vermeye gönüllü her işyerimizi ve küçük-orta-büyük ölçekli her işletmemizi işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı almak üzere belediyemiz Ruhsat ve Denetim Müdürlüğüne davet ediyoruz” dedi.

 

YEREL HABER - 18:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.