10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Eğitimciler İBB’nin İftarında buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ataköy’de ki bir devlet okulunda düzenlediği iftar programında Eğtimcileri ağırladı. Eğitim denildiğinde Türkiye’nin en büyük sendikası olarak akla gelen Eğitim Bir Sen’in tam kadro katıldığı programda aralarında Eğitim Bir sen 1. Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk, Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Başakşehir Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz gibi önemli isimlerin yanı […]
EĞİTİM - 29 Ağustos 2017 13:55 A A

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ataköy’de ki bir devlet okulunda düzenlediği iftar programında Eğtimcileri ağırladı.

Eğitim denildiğinde Türkiye’nin en büyük sendikası olarak akla gelen Eğitim Bir Sen’in tam kadro katıldığı programda aralarında Eğitim Bir sen 1. Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk, Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Başakşehir Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz gibi önemli isimlerin yanı sıra; Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, AK Parti İlçe Başkan Vekili Halit Cebeci, TÜGVA İlçe Başkanı Tekin Gülle ve eğitim camiasından da önemli isimleri ağırladı.

Kuranı Kerim Tilaveti ile başlayan program daha sonra Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk’ün kısa bir konuşması ile devam etti. “Bu güzel etkinliği biz eğitimcilere sunduğu için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Bugün sizler gibi bizlerde bu etkinlikte birer misafiriz. Katıldığınız için teşekkür ediyorum. Afiyet olsun” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 1000 kişinin katılım gösterdiği iftar programı yemeklerin yenilmesinin ardından sohbet havasında sona erdi.

 

EĞİTİM - 13:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.