29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Eğitim Bir Sen’den Ahde Vefa..

  Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Numaralı Şube üyeleri Ferhat Öztürk önderliğinde düzenledikleri organizasyon Prof. Dr. Merhum Necmettin Erbakan’ı kabri başında andı. Her yıl olduğu gibi bu senede vefatı sebebitle kabir ziyareti ve dua etmeyi ihmal etmeyen Eğitim Bir Sen İstanbul 1 numaralı şube üyeleri vefatının 7. Yılı sebebiyle düzenledikleri etkinlikle araçlarla Yedikule de bulunan […]
EĞİTİM - 28 Şubat 2018 12:49 A A

 

Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Numaralı Şube üyeleri Ferhat Öztürk önderliğinde düzenledikleri organizasyon Prof. Dr. Merhum Necmettin Erbakan’ı kabri başında andı.

Her yıl olduğu gibi bu senede vefatı sebebitle kabir ziyareti ve dua etmeyi ihmal etmeyen Eğitim Bir Sen İstanbul 1 numaralı şube üyeleri vefatının 7. Yılı sebebiyle düzenledikleri etkinlikle araçlarla Yedikule de bulunan kabri başında Necmettin Erbakan’ı andı.

Ferhat Öztürk; “Bu ülkenin önemli değerlerindendi”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Numaralı şube Başkanı Ferhat Öztürk, “Bu ülke için bir çok hizmeti ve yetiştirdiği öğrenciler ile hala ülkemize katkı sunmaya devam eden Milli Görüş Lideri Merhum hocamızı hamdolsun bu senede kabri başında anmak nasip oldu. Onu sadece her yıl kabri başında anarak değil, eğitim sendikası olarak gelecek nesillerimize çalışmaları, görüşleri ve sözleriyle yâd edip anlatarak değerimize sahip çıkacağız. Erbakan hocamızı anlamak dünyayı anlamaktır. Onu anlatmakta bu ülkenin geleceğine sahip çıkmaktır” şeklinde konuştu.

EĞİTİM - 12:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.