19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

Eğitim Bir-Sen Üyeleri “Mükremin Köse” Dedi.

Eğitim Bir-Sen İstanbul 1 nolu şube’nin 6. Olağan kongresi Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevinde gerçekleşti. Bağcılar Şube Başkanı Mükremin Köse’nin yarıştığı seçimi 74 oy ile Mükremin köse kazandı. Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy Güngören, Başakşehir, Esenler ve Zeytinburnu ilçelerinin bağlı olduğu Eğitim Bir Sen İstanbul Bir Nolu şubenin yeni başkanı Mükremin Köse oldu. Seçim öncesi adayların konuşma yaptığı […]
EĞİTİM - 12 Kasım 2018 11:01 A A

Eğitim Bir-Sen İstanbul 1 nolu şube’nin 6. Olağan kongresi Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevinde gerçekleşti.

Bağcılar Şube Başkanı Mükremin Köse’nin yarıştığı seçimi 74 oy ile Mükremin köse kazandı.

Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy Güngören, Başakşehir, Esenler ve Zeytinburnu ilçelerinin bağlı olduğu Eğitim Bir Sen İstanbul Bir Nolu şubenin yeni başkanı Mükremin Köse oldu.
Seçim öncesi adayların konuşma yaptığı olağan kongre sonucunda Galip gelen Mükremin Köse ve yönetimi Eğitim Bir Sen üyeleri tarafından tebrik edildi. Program sonunda ise bir konuşma yapan Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Mükremin köse ise şu ifadeleri kullandı.

“Eğitimde Birlik Olacağız”
Bugün gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan kongremiz sonunda bize güvenip göreve getiren Eğitim Bir Sen Üyelerimize teşekkür ediyorum. Unutulmamalıdır ki bizim aramızda ayrı yada farklı bir anlayış yoktur. Hepimiz aynı amaca hizmet ediyoruz. Bu kapsamda görevi devraldığım Sn. Ferhat Öztürk’e şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ederim.”

Eğitim Bir sen İstanbul 1 nolu şubenin yeni yönetim listesi ise şu isimlerden oluştu;

Şube Başkanı Mükremin Köse
Başkan Yard./ Başkan Vekili Ahmet Çoşkun, Başkan Yard./ Teşkilat Tuncay Eyidenbilir, Başkan Yard./ Mevzuat Murat Karabulut, Başkan Yard./ Basın İletişim Hakan Yetkin, Başkan Yard./ Eğt.Sosyal İşler Acem Yıldırım, Başkan Yard./ Mali İşler Mehmet Alyat

EĞİTİM - 11:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.