11° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Eğitim Bir Sen Kudüs’e Sessiz Kalmadı

ABD Başkanı Donald Trump’un Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdıklarını açıklaması, bugün Türkiye’nin dört bir yanında Cuma namazlarının ardından protesto ediliyor. İstanbul’da Fatih Camii’nde bir araya gelen vatandaşlar da Trump’un kararına tepki gösteriyor. Kararı protesto etmek için Saraçhane’de akın eden binlerce kişi havadan görüntülendi. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ardından tepkiler çığ […]
Genel - 28 Aralık 2017 14:27 A A

ABD Başkanı Donald Trump’un Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdıklarını açıklaması, bugün Türkiye’nin dört bir yanında Cuma namazlarının ardından protesto ediliyor.

İstanbul’da Fatih Camii’nde bir araya gelen vatandaşlar da Trump’un kararına tepki gösteriyor. Kararı protesto etmek için Saraçhane’de akın eden binlerce kişi havadan görüntülendi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ardından tepkiler çığ gibi büyüyor. Türkiye’nin bir çok noktasında Trump’ın kararına tepki gösteren vatandaşlar sokağa döküldü. Bu kapsamda, cuma namazı sonrası Trump’ın Kudüs kararına tepki göstermek isteyen binlerce vatandaş İstanbul’da Fatih’de bulunan Saraçhane’ye akın etti. Saraçhane’deki insan seli havadan görüntülendi.

Eğitim Bir Sen 1.nolu şube Başkanı Ferhat Öztürk ve Başakşehir İlçe Başkanı Tuncay İncebacak’ın da yardımcıları ile birlikte Kudüs için destek verdikleri ve Eğitim Bir Sen olarak “Biz de buradayız” mesajı verdikleri gözden kaçmadı.

Genel - 14:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.