29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube İftarda Buluştu

  Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şubenin düzenlediği iftar organizasyonu ile 1500’ün üzerinde eğitimci üyesiyle Bakırköy Ataköy Ortaokulu bahçesinde dev iftar sofrası kuruldu. AK Parti Millet Vekili Adayı Oya Eren, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın yanı sıra Siyasi Parti Temsilcileri, […]
EĞİTİM - 9 Haziran 2018 15:37 A A

 

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şubenin düzenlediği iftar organizasyonu ile 1500’ün üzerinde eğitimci üyesiyle Bakırköy Ataköy Ortaokulu bahçesinde dev iftar sofrası kuruldu.

AK Parti Millet Vekili Adayı Oya Eren, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın yanı sıra Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve aileleri katıldı.

Program sunuculuğunu ise Bakırköy İlçe Başkanı Acem Yıldırım yaptığı iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Ferhat Öztürk; “Her Geçen Gün Büyüyen Bir Aileyiz”

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk, yaptığı açılış konuşmasında “9000’in üzerinde üyesiyle bölgenin en örgütlü sivil toplum örgütü olan, geçmişi iyi bilen, yaşadığı ana dair ve geleceğe yönelik her daim üyesinin, milletin yanında yer alan Eğitim-Bir-Sen üyelerimize, ailelerine, gönlü bizle olan tüm emekçilerimiz hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Bu akşam burada birlikte ev sahibiyiz. Sendikamızın kurulduğu 1992 yılından itibaren İstanbul’da örgütlenmiş ve Şubemiz bu işin lokomotifi olmuştur. Bu günlere gelindiğinde İstanbul’da 50.000 üyesiyle, Türkiye genelinde ise 430.000 emekçi ile çalışmalarımızı birlikte yapıyoruz. Bizlerle ev sahibi olduğunuz iftar soframızı paylaştığınız için sonsuz teşekkür ediyor, kadir gecemizin mübarek olmasını, Ramazan Bayramımızın ailelerimizle, milletimizle sağlık ve huzur içinde geçirmenizi Rabbimden niyaz ediyorum. Biz her geçen gün büyüyen bir sendikadan öte bir aileyiz” dedi.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk’ün ardından kürsüye gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Oya Eren ise 24 Haziran seçimlerinin önemine ve eğitimcilerle birlikte olduğundan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Yenilen iftar yemeğinin ardından, sohbet ve hasbihal eşliğinde program sona erdi.

EĞİTİM - 15:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.