Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Eğitim Bir Sen, Eğitim Gündemini Değerlendirdi

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube, kendisine bağlı 7 ilçenin (Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Esenler, Güngören, Zeytinburnu) İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Eğitim-Bir-Sen üye şube müdürleri ile bir araya geldi. Hak Evrensel Hatay Sofrası Florya’da gerçekleşen toplantıda Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü; Mustafa Yılmaz, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü […]
Genel - 28 Aralık 2017 14:24 A A

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube, kendisine bağlı 7 ilçenin (Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Esenler, Güngören, Zeytinburnu) İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Eğitim-Bir-Sen üye şube müdürleri ile bir araya geldi.

Hak Evrensel Hatay Sofrası Florya’da gerçekleşen toplantıda Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü; Mustafa Yılmaz, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt’un yanı sıra Eğitim Bir Sen Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Esenler, Güngören, Zeytinburnu İlçelerinin Şube Başkanları yer aldı.

Ferhat Öztürk “Biz Birlikte Güçlüyüz”

Geceye katılan misafirleri ile tek tek ilgilenen Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Ferhat Öztürk, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şube ailesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında da açıklamalarda bulunan Öztürk; “Burada bir araya yüz yüze gelerek fikir aşıverişinde bulunmak ve eğitimin gündemini değerlendirme şeklinde düzenlediğimiz toplantımıza katılımınızdan dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 Nolu Şubemiz kapsamında Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Esenler, Güngören ve Zeytinburnu bölgelerinde bulunan ilçe başkanlarımızla yaptığımız çalışmalardan dolayı son derece memnunuz ve gururluyuz. Üye sayımız kapsamında da bu başarımızı sürdürmek bizi 2018 Yılı için yeni hedefler belirlememizi sağladı. Allah’a şükürler olsun ki 2017 yılı kapsamında kendimize hedef olarak belirlediğimiz üye sayımızı yakaladık ve hız kesmeden yeni yıl için yola koyulduk. Üyelerimiz ile birlikte çeşitli gezilerimiz çalışmalarımız ve eylemlerimizi hayata geçirdik. Son olarak Eğitimci kadromuz ve kıymetli ilçe başkanlarımız ile birlikte Kudüs için bir olduk. Amerika ve İsrail zulmüne kayıtsız kalmayarak tepkimizi gösterdik” şeklinde konuştu.

Konuşmasının devamında; zor şartlarda çalışan, çalışanın yanında yer alan, bürokrasiyi azaltan bir ekiple birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını da belirten Öztürk, geceye katılanlara teşekkür etti.

Daha sonra sohbet havasında hasbihâl ve soru cevap şeklinde devam eden toplantı, gecede çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Genel - 14:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.