Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Dilaver Tur 25. Yılını Kutladı.

  Turizm sektörünün bilinen markalarından Dilaver Tur, Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevinde düzenlediği etkinlikte 27. Yılını kutladı. Feridun Aykut’un organizasyonluğunu yaptığı gecenin sunuculuğunu ise Murat Kurt gerçekleştirdi. Milli eğitim camiasından idarecilerin, okul sahiplerinin, öğretmenlerin, siyasetçi ve bürokratların, esnaf, servisçi ve şoför odaları yöneticilerinin, muhtarların ve gazetecilerin katıldığı programda sanatçılar; Paşa Ali Şentürk, Semih Metin ve Onur […]
YEREL HABER - 16 Ocak 2018 15:38 A A

 

Turizm sektörünün bilinen markalarından Dilaver Tur, Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevinde düzenlediği etkinlikte 27. Yılını kutladı.

Feridun Aykut’un organizasyonluğunu yaptığı gecenin sunuculuğunu ise Murat Kurt gerçekleştirdi.

Milli eğitim camiasından idarecilerin, okul sahiplerinin, öğretmenlerin, siyasetçi ve bürokratların, esnaf, servisçi ve şoför odaları yöneticilerinin, muhtarların ve gazetecilerin katıldığı programda sanatçılar; Paşa Ali Şentürk, Semih Metin ve Onur Atmaca da sahne aldı.

Levent Dilaver; “Biz bir aileyiz”

Davetlilere kısa bir konuşmayla seslenen Dilaver Tur Yönetim Kurulu Başkanı Levent Dilaver, “Şirketimizin 25’nci yılını kutlamak adına böyle bir program yapma kararı aldık. Arkadaşlarımız emek veriyor, çok çalışıyor. Onlarla ve aileleriyle bir akşam oturalım, dostane muhabbet edelim, güzel bir akşam geçirelim dedik. Ben hepinize davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Şirketimiz çok önemli bir noktaya geldi. Elbette her şey Levent Dilaver demek değil. Tüm çalışanlarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumların idarecilerine, şirketimizin yönetim kurulu üyelerine herkese bu başarıdaki payı için teşekkür ediyorum” dedi ve alkışlar eşliğinde çalışma arkadaşlarını sahneye davet etti.

Levent Dilaver’in konuşmasının ardından gece müzik eşliğinde sona erdi.

YEREL HABER - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.