Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Dev iftar programına nazar değdi

Başakşehir Belediyesi’nin Sular Vadisi’nde düzenlemeyi planladığı ortalama 30 bin kişilik iftar etkinliği olumsuz hava muhalefeti sebebiyle iptal edildi. Günler öncesinden planlanan ve hazırlıklarına başlanan iftar programı etkinliği Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın katılımıyla Kanal 7’de Ömer Döngeloğlu hocanın programında da dillendirilerek etkinliğe çok sayıda ilçe insanın katılacağı açıklanmıştı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehir Belediye […]
Genel - 28 Ağustos 2017 13:46 A A

Başakşehir Belediyesi’nin Sular Vadisi’nde düzenlemeyi planladığı ortalama 30 bin kişilik iftar etkinliği olumsuz hava muhalefeti sebebiyle iptal edildi.

Günler öncesinden planlanan ve hazırlıklarına başlanan iftar programı etkinliği Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın katılımıyla Kanal 7’de Ömer Döngeloğlu hocanın programında da dillendirilerek etkinliğe çok sayıda ilçe insanın katılacağı açıklanmıştı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Av. Mevlüt Uysal; “Allah nasip ederse komşularımız ile geniş katılımlı bir iftar etkinliğinde bir araya gelmek istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Fakat dün özellikle öğleden sonra hava muhalefetinin olumsuz ilerlemesi sebebiyle Başakşehir Belediyesi resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada iftar programının iptal edildiğini duyururken ilçe sakinleri ise konu hakkında fikirlerini yine twitter üzerinden yazdıkları cevaplar ile dile getirdiler.

Genel - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.