29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Dadaşlar İftar Sofrasında Buluştu

Başakşehir Erzurumlular Dernek üyeleri Başakşehirspor kapalı spor salonunda iftar programında bir araya geldi. Başakşehir Erzurumlular Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu ve Başakşehirspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman’ın öncülük ettiği etkinlikte aynı sofrada bir arada iftar açmanın keyfini yaşayan dadaşlar, yenilen yemeklerin ardından hasbihal etti. Mehmet Tatlısu; “Derneğimizdeki Etkinliklerimize Hemşerilerimizi Bekleriz” Konu ile ilgili Gazete Sancak’a açıklamalarda bulunan […]
Genel - 27 Mayıs 2018 16:36 A A

Başakşehir Erzurumlular Dernek üyeleri Başakşehirspor kapalı spor salonunda iftar programında bir araya geldi.

Başakşehir Erzurumlular Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu ve Başakşehirspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman’ın öncülük ettiği etkinlikte aynı sofrada bir arada iftar açmanın keyfini yaşayan dadaşlar, yenilen yemeklerin ardından hasbihal etti.

Mehmet Tatlısu; “Derneğimizdeki Etkinliklerimize Hemşerilerimizi Bekleriz”

Konu ile ilgili Gazete Sancak’a açıklamalarda bulunan Başakşehir Erzurumlular Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu; “Bugün burada derneğimizin kurucularından olan Başakşehirspor Dernek Başkanı Erzurumlu hemşerimiz Ahmet Ağırman’ın misafiri olarak katıldık. İnşallah ilerleyen zamanlarda yapacağımız iftar programlarımızda tüm hemşerilerimizi Başakşehir Erzurumlular Dernek merkezimizde ağırlamak istiyoruz. Bizi davet eden Ahmet başkanımıza ve iftar programında emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Genel - 16:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.