19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

Cumhur İttifakından Dr. Hakan Bahadır’a Tam Destek

  AK Parti Bahçelievler ilçe teşkilatı MHP ilçe yönetimine yaptığı ziyarette Cumhur ittifakı sebebiyle ortak adaylarının AK PARTİ Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır olması yönünde görüş birliğine vardılar. Osman Çakan; “Adayımız Dr. Hakan Bahadır” Göreve geçtiğimiz günlerde başlayan MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Osman Çakan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bahçelievler’de […]
Genel - 4 Ocak 2019 11:29 A A

 

AK Parti Bahçelievler ilçe teşkilatı MHP ilçe yönetimine yaptığı ziyarette Cumhur ittifakı sebebiyle ortak adaylarının AK PARTİ Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır olması yönünde görüş birliğine vardılar.

Osman Çakan; “Adayımız Dr. Hakan Bahadır”

Göreve geçtiğimiz günlerde başlayan MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Osman Çakan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bahçelievler’de Cumhur ittifakı adayımız dr. Hakan Bahadır beydir. Hepimizin bilfiği gibi 15 Temmuzdan bu yana Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhur ittifakına verdiği değerden dolayı bizde elimizden geldiği kadar cumhur ittifakı adayını ilçemizde göreve getirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu kapsamda, ilçe yönetim kurulu, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalle başkanlarımız ile adayımız Dr. Hakan Bahadır beyi Belediye Başkanı yaptırmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Ramazan Açıkgöz; “Cumhur İttifakının İlerebet Sürmesini Diliyoruz”

AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz’de MHP ilçe yönetimini selamladıktan sonra şu ifadeleri kulandı; “Bu ziyaretimizin iki tane amacı var. İlki yeni seçilen MHP ilçe yönetimine hayırlı olması hayırlı hizmetler yapmasını temenni etmemizdir. İkinci sebebimizde Cumhur ittifakı sebebiyle birlikteliğimizi pekiştirme amaçlı bir ziyarettir. Cumhur ittifakı son derece önemlidir. Milletin kurduğu bir ittifaktır. 15 Temmuz gecesi kışlaların önünde ve hain darbe girişimi karşısında omuz omuza verilen bir mücadeleden doğmuştur. Bu vatanın bölünmemesi, parçalanmaması gayesi sebebiyle kurulan Cumhur ittifakı sadece bir seçim ittifakı değil gönlümüzden geçtiği üzere mezara kadar sürmesini temenni ettiğimiz bir ittifaktır. Biz MHP’li kardeşlerimizi seviyoruz. Ortak gayemiz vatanımızın çıkarları doğrultusunda hareket etmektir. Bu kapsamda teşkilat çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. Bahçelievler’de 17 tane mahallede seçim ittifak bürosu kurarak iç tasarım ve eksiklerini giderdik” dedi.

Daha sonra MHP ve AK Parti İlçe yönetiminden oluşan isimler tek tek kendilerini tanıtarak Cumhur ittifakı konusunda görüşlerini dile getirdiler.

 

Genel - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.