10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

CHP Başakşehir’den Gövde Gösterisi

Adalet Güçleniyor adı altında CHP Başakşehir İlçe Başkanlığı’na üye katılımı sağlandı. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İl Başkanı Cemal Can POLAT, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Eren Erdem, Zeynel Emre, Sibel Özdemir’in yanı sıra çok sayıda CHP’li yönetici de etkinlikte hazır bulundu. Özgür Karabat; “Bu Gurur Hepimizin” Konu ile ilgili açıklamalarda […]
Genel - 28 Aralık 2017 13:13 A A

Adalet Güçleniyor adı altında CHP Başakşehir İlçe Başkanlığı’na üye katılımı sağlandı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İl Başkanı Cemal Can POLAT, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Eren Erdem, Zeynel Emre, Sibel Özdemir’in yanı sıra çok sayıda CHP’li yönetici de etkinlikte hazır bulundu.

Özgür Karabat; “Bu Gurur Hepimizin”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Başakşehir İlçe Başkanı Özgür Karabat; “Cumhuriyet Halk Partisi emekçi örgütümüz ile birlikte aramıza yeni katılan üyelerimizin rozetlerini taktık. BADER Derneği ve Bahçeşehir Hakikat Cem Evi ile birlikte aşure lokmasına katılarak vatandaşlarımıza aşure dağıttık. Bugün Partimize yapılan üye katılımı ile birlikte gün geçtikçe daha da güçlenmektedir. Bu vesile ile partimize katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederek hoşgeldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

Genel - 13:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.