29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Mehmet Bülent Karataş’tan MHP Başakşehir’e ziyaret

  MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, ilçe başkanlıklarını ziyaret kapsamında MHP Başakşehir İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi. Başakşehir İlçe Başkanlığının tadilat olan ve yenilenen ilçe adresi hakkında olumlu yönde düşüncelerini MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu’na ileten Karataş, aynı zamanda Keleşoğlu ile bir takım istişarelerde bulundu. 18 Mart 2018 Tarihinde yapılacak olan 12. […]
Genel - 9 Mart 2018 15:15 A A

 

MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, ilçe başkanlıklarını ziyaret kapsamında MHP Başakşehir İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi.

Başakşehir İlçe Başkanlığının tadilat olan ve yenilenen ilçe adresi hakkında olumlu yönde düşüncelerini MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu’na ileten Karataş, aynı zamanda Keleşoğlu ile bir takım istişarelerde bulundu.

18 Mart 2018 Tarihinde yapılacak olan 12. MHP Genel Kurultayına davette bulunan MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, daha sonra ilçe üyeleriyle ve ilçe Başkanı Fatih Keleşoğlu ile sohbet havasında geçen toplantı sonunda Başakşehir’den ayrıldı.

Genel - 15:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.