19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

Boğaziçi Rehabilitasyon Mehmet Erdoğan İle Güzel İşlere İmza Atıyor

Bahçelievler Belediyesi Engelliler Birimi Sorumlusu Mehmet Erdoğan, emeklilik sürecini başlatarak Boğaziçi Rehabilitasyon’da Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmaya hazırlanıyor. Bu süreçte kurumun sosyal projeleri ve tanıtımı konusunda şimdiden kolları sıvayan Mehmet Erdoğan gazetemize yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı; “Emeklilik zamanım geldi. İnşallah emeklilik müracaatımı başlatmış durumdayım emekliliğim sonrasında Bahçelievler Yenibosna merkez mahallesinde bulunan ve engelli […]
EĞİTİM - 17 Aralık 2018 15:36 A A

Bahçelievler Belediyesi Engelliler Birimi Sorumlusu Mehmet Erdoğan, emeklilik sürecini başlatarak Boğaziçi Rehabilitasyon’da Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmaya hazırlanıyor.

Bu süreçte kurumun sosyal projeleri ve tanıtımı konusunda şimdiden kolları sıvayan Mehmet Erdoğan gazetemize yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı; “Emeklilik zamanım geldi. İnşallah emeklilik müracaatımı başlatmış durumdayım emekliliğim sonrasında Bahçelievler Yenibosna merkez mahallesinde bulunan ve engelli vatandaşlarımıza, özel çocuklarımıza hizmet veren Boğaziçi Rehabilitasyon Merkezi yönetiminde Kurum bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam edeceğim. Boğaziçi Rehabilitasyon Kurucu Müdürü kıymetli dostum Engin Avcı ile 12 yılı aşkın bir dostluğumuz var. Geçmişte birlikte güzel projelere imza attık. İnşallah artık Boğaziçi Rehabilitasyon çatısı altında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şimdiden burada etkinliklerimizle ses getirmeye başladık. Dilerim hem bizim adımıza hem de engelli kardeşlerim adına hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Boğaziçi Rehabilitasyon, Down Sendromlu çocukları unutmadı

Bahçelievler’de bulunan Boğaziçi Rehabilitasyon Merkezi Yönetimi ve öğretmenleri Bakırköy’de bulunan Down Sanat Cafe’yi ziyaret etti.

Mehmet Erdoğan önderliğinde Down sendromlu çocukların sorun ve sıkıntılarını yakından öğrenmek ve maddi manevi olmak üzere kendilerine destek sözü veren Boğaziçi Rehabilitasyon Okulu yetkililerine Down Sanat Cafe’de görev yapan otizmli ve Down sendromlu çocukların ilgi ve alakası görülmeye değerdi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Unutulmadı

Halkla İlişkiler Müdürlüğünü Mehmet Erdoğan’ın üstlendiği Boğaziçi Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bir dizi etkinliklere imza attı.

3 Aralık’a özel etkinlik takvimini gazetemiz ile paylaşan Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada; “Tempo TV Yaşama Dair adlı canlı yayın programına sıra gecesi ekibimiz ile katılım sağladık. Engelliler Gününe farkındalık oluşturabilmek adına kurumumuza ziyaretçilerimizi kabul ettik. Kurumumuzda bizi ziyarete gelen; Bahçelievler tekvando spor kulübü öğrencileri, Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri Şehit Cengiz Sarıbaş Lisesi öğrencileri, İlçe Emniyet müdürlüğümüzü temsilen yunus polis teşkilatımız, Büyük Birlik Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Serkan Karacoğlu ile İlçe Başkanı ve yönetimi,  Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul Şube Başkanı ve Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı İlyas yıldız ve yönetimi, İstanbul Tüm Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ve Sivas Paşa Mahalle Muhtarı Selami Aykut Boğaziçi Rehabilitasyon merkezimizde Engelli kardeşlerimiz ile birebir ilgilendiler. Bende şahsım ve kurumum adına misafirlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

EĞİTİM - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.