30° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Belediye personelinden Kızılay’a kan bağışı

Başakşehir Belediye personeli, başlatılan kampanya kapsamında gün boyu Kızılay’a kan bağışında bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da kan bağışında bulunan personeli ziyaret ederek, göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Başakşehir Belediyesi, Kızılay’a destek amacıyla kan bağışı kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Başakşehir Belediye personeli, gün boyu belediye bahçesine kurulan stantta Kızılay’a kan bağışında bulundu. Başakşehir […]
Genel - 28 Şubat 2018 13:06 A A

Başakşehir Belediye personeli, başlatılan kampanya kapsamında gün boyu Kızılay’a kan bağışında bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da kan bağışında bulunan personeli ziyaret ederek, göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Başakşehir Belediyesi, Kızılay’a destek amacıyla kan bağışı kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Başakşehir Belediye personeli, gün boyu belediye bahçesine kurulan stantta Kızılay’a kan bağışında bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da kan bağışında bulunan personeli ziyaret ederek, duyarlılıklarından dolayı personele teşekkür etti.

“Personelimiz ve vatandaşımız çok ciddi katılım gösterdi”

Kan bağışının insan hayatı için çok önemli olduğunu belirten Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Kızılay ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz projemiz çok ciddi bir talep gördü. Personelimiz ve hatta vatandaşlarımızdan da çok ciddi katılım var. Bu bizi çok sevindirdi. Kızılay’ımıza, ülkemize bir nebze faydamız dokunuyorsa biz bundan müthiş gurur ve mutluluk duyarız. Bugün de elhamdülillah bu katılımdan da müthiş gururluyuz. Vatandaşımıza ve belediye personelimize teşekkür ediyorum” dedi. Kızılay yetkililerinin de katılımdan memnun kaldığını belirten Kartoğlu,”Bir gün bizim de ihtiyacımız olabilir. Biz de kan bağışında bulunarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım” diye konuştu.

“Kızılay için kan vermek çok güzel”

İlk defa kan verdiğini belirten belediye personeli Yavuz Yetişen, “Kızılay için kan vermek güzel bir şey. Hayatımda ilk defa kan veriyorum ama hiçbir sıkıntı yok. Herkes verebilir. Herkese tavsiye ederim” dedi.

 

Genel - 13:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.