29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

BBKGÇ Yeni Başkanını Seçti

  Bahçelievler Belediye Kapalı Giyim Çarşı’sının gerçekleşen olağan genel kongresi sonucunda Gazeteci Engin Öder, yeni başkan seçildi. Öder ve yönetim kurulu çalışmalarına başladı. Hedef çarşıdaki esnafın kalkınmasını sağlamak BBKGÇ yeni başkanını seçti 1996 Yılında hizmete açılan Bahçelievler Belediye Kapalı Giyim Çarşısı’nın (BBKGÇ) yeni başkanı Bahçelievler Express Gazetesi Sahibi Engin Öder oldu. Eski başkan Hüseyin Özer’den […]
YEREL HABER - 20 Şubat 2018 10:00 A A

 

Bahçelievler Belediye Kapalı Giyim Çarşı’sının gerçekleşen olağan genel kongresi sonucunda Gazeteci Engin Öder, yeni başkan seçildi. Öder ve yönetim kurulu çalışmalarına başladı. Hedef çarşıdaki esnafın kalkınmasını sağlamak

BBKGÇ yeni başkanını seçti

1996 Yılında hizmete açılan Bahçelievler Belediye Kapalı Giyim Çarşısı’nın (BBKGÇ) yeni başkanı Bahçelievler Express Gazetesi Sahibi Engin Öder oldu. Eski başkan Hüseyin Özer’den görevi devir alan yeni Başkan Öder, yeni yönetimle birlikte hizmet edecek.

80 tane dükkânın yer aldığı çarşının kalkınması için gayret edeceklerini ifade eden yeni başkan Engin Öder şunları söyledi: “Öncelikle çarşının kuruluşundan bu güne kadar emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte yeni ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet edeceğiz. Yedi kişilik bir yönetim oluşturduk. Yönetimimizde üç tane bayan var. Çarşımızda ufak tefek sorunlar mevcut. Bunlarda normal. İnanıyorum ki, bunun üstesinden geleceğiz. Çarşımız çok güzel bir konumda. Tek eksiğimiz  ise çarşının tanıtımının yapılmaması. Bütçe oluşturarak kampanyalar yapmayı planlıyoruz. İlçe sakinlerimizi çarşıya çekmek için gayret edeceğiz.Üretici ile tüketiciyi buluşturacağız. Bu çarşıyı bilmeyen insanlar, bu çarşının varlığından haberdar olacak.”

Çarşının akıbetinin belirsizliğini koruduğunu belirten Öder, “Şuan çarşıda esnaflık yapanlar bilgi kirliliğinden dolayı tedirgin.  Bu bilgi kirliliğini ortan kaldırmak için yetkililer ile görüşeceğiz”dedi.

İşte yönetimde yer alan isimler;

1: Engin Öder (başkan)

2: Sadık Yaşar (başkan yardımcısı)

3: Emine Dürgel (başkan yardımcısı)

4: Sündüz Kurşun (başkan yardımcısı)

5: Ömer Arslanoğlu (muhasip)

6: Emine Akbulut (muhasip yardımcısı)

7: Hüseyin Mert (genel sekreter)

YEREL HABER - 10:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.