29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

BAŞKAN KARADENİZ GAZETECİLER GÜNÜ’NDE BASIN MENSUPLARIYLA YEMEKTE BULUŞTU

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ulusal ve yerel medya mensuplarını yemekte ağırladı. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı çok amaçlı salonda düzenlenen yemeğe, ulusal ve yerel medyadan imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmenleri, spikerler, muhabir ve kameramanlar olmak üzere çok sayıda basın mensubu katıldı. “GAZETECİLİĞİN DEMOKRASİ ANLAYIŞIMIZDAKİ YERİ BÜYÜK” Başkan Karadeniz, tüm gazetecilerin […]
YEREL HABER - 11 Ocak 2018 15:22 A A

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ulusal ve yerel medya mensuplarını yemekte ağırladı.

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı çok amaçlı salonda düzenlenen yemeğe, ulusal ve yerel medyadan imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmenleri, spikerler, muhabir ve kameramanlar olmak üzere çok sayıda basın mensubu katıldı.

“GAZETECİLİĞİN DEMOKRASİ ANLAYIŞIMIZDAKİ YERİ BÜYÜK”

Başkan Karadeniz, tüm gazetecilerin gününü tebrik ederek, “ Gazetecilik, demokrasiye aşık bir meslek. Gazeteciliğin demokrasi anlayışımızda ülkemizin daha yaşanabilir bir ülke haline gelmesinde önemli bir yeri var. Hepinize bu anlamda teşekkür ederim. Davetimizi kabul ettiğiniz için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diyerek, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

 

 

YEREL HABER - 15:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.