Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Başkan Ada Görevden alındı!

Belediye Başkan Yardımcısı Ada Görevden alındı! Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe başkan yardımcılarından Abdurrahman Ada’yı görevinden aldı. Esenyurt’ta son dakika gelişmesi yaşandı. Devlet memuru statüsünden başkan yardımcılığı görevini üstlenen Abdurrahman Ada, Ak Partili Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe tarafından görevinden alındı. Alatepe’nin Ada’yı görevinden almasının sebebinin aşırı derecede politize olmasından kaynaklandığı öğrenildi. Konu […]
Genel - 17 Mart 2018 09:41 A A

Belediye Başkan Yardımcısı Ada Görevden alındı!

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe başkan yardımcılarından Abdurrahman Ada’yı görevinden aldı.
Esenyurt’ta son dakika gelişmesi yaşandı. Devlet memuru statüsünden başkan yardımcılığı görevini üstlenen Abdurrahman Ada, Ak Partili Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe tarafından görevinden alındı.

Alatepe’nin Ada’yı görevinden almasının sebebinin aşırı derecede politize olmasından kaynaklandığı öğrenildi.

Konu ile ilgili Abdurrahman Ada Açıklama Yaptı
Abdurrahman Ada sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaptı;

GÖREVDEN AYRILMA HAKKINDA;
Başkan Sn. Ali Murat Alatepe İle yaptığım görüşmede çalışma şeklimizin uyuşmaması , aşırı politik olmam gibi nedenler belirtilmesi nedeniyle ESENYURT BELESİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI görevim sona ermiştir.
2014 yılından bugüne kadar yapmış olduğum görev süresince bize eşlik mesai arkadaşlarıma, bana bu görevi layık gören eski Başkanımız Sn. Necmi Kadıoğlu na ve yeni dönemde de görev veren Sn. Alatepe ye , desteklerini üzerimizden esirgemeyen aile bireylerime, Stk da yol aldığımız beraber yürüdüğümüz arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Onurla, Şerefle ve gururla Esenyurt halkına lafta değil hizmettede Esenyurtlu olarak görev yaptık. Bu bilinç içerisinde çalışma yaptık.
Görev süremizde üzdüğümüz kırdığımız bir kardeşimiz varsa Haklarını helal etsinler. Önemli olan gök kubbede hoş seda bırakabilmektir.
Biz devletimizin emrinde , Milletimizin hizmetinde olmaya onlarla omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.
Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.

Genel - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.