Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Başakşehirspor İftarda Buluştu

Başkan Ahmet Ağırman öncülüğünde Başakşehirspor Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen iftara AK Parti Milletvekili Mehmet Muş, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, AK Parti Başakşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay ve çok sayıda sporcu aileleriyle birlikte katıldı. Amatör Branşlarda başarılı bir grafik çizen Başakşehirspor’un organize ettiği iftar programına ortalama 500 kişi katılırken yıl içerisinde başarılı […]
Genel - 30 Mayıs 2018 12:09 A A

Başkan Ahmet Ağırman öncülüğünde Başakşehirspor Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen iftara AK Parti Milletvekili Mehmet Muş, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, AK Parti Başakşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay ve çok sayıda sporcu aileleriyle birlikte katıldı.

Amatör Branşlarda başarılı bir grafik çizen Başakşehirspor’un organize ettiği iftar programına ortalama 500 kişi katılırken yıl içerisinde başarılı bulunan sporcular ödüllerini protokolün elinden aldı.

Yenilen yemekler eşliğinde açılan iftarların ardından yüksek katılım için protokole ve sporcu ailelerine teşekkür eden Başakşehirspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman, yeni sezon için daha başarılı bir performans ortaya koyacaklarını belirtti.

Genel - 12:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.