Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Başakşehirli Muhtarlar’dan Yasin Başkana Ziyaret

Başakşehir Mahalle Muhtarları düzenlemiş olduğu etkinlikte Başakşehir’in yeni Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yasin Başkan Bizden Biri Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehirli Muhtarlar Yasin Başkan’ın uzun zamandan beri Başakşehir adına olumlu çalışmalarından bahsettiler. Yeni Belediye Başkanı olmasının Başakşehir açısından bir kazanç olduğunun altını çizen ilçe mahalle muhtarları Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu […]
Genel - 28 Aralık 2017 12:47 A A

Başakşehir Mahalle Muhtarları düzenlemiş olduğu etkinlikte Başakşehir’in yeni Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yasin Başkan Bizden Biri

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehirli Muhtarlar Yasin Başkan’ın uzun zamandan beri Başakşehir adına olumlu çalışmalarından bahsettiler. Yeni Belediye Başkanı olmasının Başakşehir açısından bir kazanç olduğunun altını çizen ilçe mahalle muhtarları Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu için “İçimizden biri” ifadelerini kullandılar.

Yasin Kartoğlu’ndan teşekkür

Bu ara çok sayıda ziyaret eşliğinde kendisine sık sık hayırlı olsun dileklerinde bulunulduğu için bir hayli yoğun bir dönemden geçen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlçe mahalle muhtarları tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı son derece memnun kaldığını belirtti.

Ziyaretin ardından hayırlı olsun temennilerini Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na ileten Başakşehirli muhtarlar, günün anlamına özel hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.

 

 

Genel - 12:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.