12° Açık
  • EURO 6.11
  • DOLAR 5.36

Başakşehirli Dadaşlar açılış için gün sayıyor

Başakşehir Erzurumlular Derneği, eski günlerinde ki aktif dönemine geçmek için sabırsızlanıyor. Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu öncülüğünde sıla ile gurbet arasında köprü vazifesini üstlenmek için harekete geçen Başakşehir Erzurumlular Derneği ilk iş olarak Deposite AVM 3. Ada No:209’da tuttukları dernek merkezini faaliyete geçirecek. Bu kapsamda tadilatları son aşamaya gelen dernek merkezi hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Başakşehir […]
YEREL HABER - 28 Aralık 2017 20:13 A A

Başakşehir Erzurumlular Derneği, eski günlerinde ki aktif dönemine geçmek için sabırsızlanıyor.

Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu öncülüğünde sıla ile gurbet arasında köprü vazifesini üstlenmek için harekete geçen Başakşehir Erzurumlular Derneği ilk iş olarak Deposite AVM 3. Ada No:209’da tuttukları dernek merkezini faaliyete geçirecek.

Bu kapsamda tadilatları son aşamaya gelen dernek merkezi hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Başakşehir Erzurumlular Dernek Başkanı Mehmet Tatlısu, Erzurumlular derneklerinde son aşamaya geldiklerini tadilat işlerinin tamamlanmasının ardından gösterişli bir açılış programı ile Başakşehir ilçe protokolünü derneklerinde ağırlamak istediklerini belirtti.

 

YEREL HABER - 20:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.