Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Başakşehir’de spor malzemeleri dağıtım töreni yapıldı

  Başakşehir belediyesi, düzenlenen bir törenle 47 okula spor malzemeleri dağıtımını gerçekleştirdi. Bahçeşehir spor parkı’nda gerçekleşen törene Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Olimpik Milli Atlet Merve Aydın, Taekwondo Dünya Şampiyonu Bahri Tanrıkulu, Profesyonel Futbolcu Murat Akyüz, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. Başakşehir […]
SPOR - 19 Ocak 2018 18:10 A A

 

Başakşehir belediyesi, düzenlenen bir törenle 47 okula spor malzemeleri dağıtımını gerçekleştirdi.

Bahçeşehir spor parkı’nda gerçekleşen törene Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Olimpik Milli Atlet Merve Aydın, Taekwondo Dünya Şampiyonu Bahri Tanrıkulu, Profesyonel Futbolcu Murat Akyüz, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Başakşehir belediyesinin gençlerle ilgili yapmış olduğu her proje gurur verici diyen Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, “Başakşehir yeni projelerle olduğu gibi spor alanında örnek olmaya devam ediyor. Kurulacak spor adası, ilçemizdeki spor kulübü ve açılacak spor lisesi ile spor alanında zirvede olacağız. Sportif bir hayat için sağlıklı beslenmeniz ve düzenli spor yapmanız gerekiyor” şeklinde konuştu.

 

Dağıtım töreninden önce gençlik oyunlarındaki oyunlar tanıtıldı. Balon futbolu gençler tarafından ilgiyle izlendi. Akrobatik hareketleriyle yürekleri ağızlara getiren karizma şov ise büyük alkış aldı.

SPOR - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.