Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir’de Okul Güvenliği ele alındı

Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz önderliğinde okullarda ki güvenliğin arttırılması için gerekli adımlar planlandı. Okulların yeni açıldığı 2018/2019 yeni eğitim döneminde özellikle geçtiğimiz yıllarda boy gösteren bir takım sorun ve sıkıntıların tekrar edilmemesi adına bir takım planlamalar yapıldı. Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü […]
Genel - 28 Aralık 2017 12:11 A A

Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz önderliğinde okullarda ki güvenliğin arttırılması için gerekli adımlar planlandı.

Okulların yeni açıldığı 2018/2019 yeni eğitim döneminde özellikle geçtiğimiz yıllarda boy gösteren bir takım sorun ve sıkıntıların tekrar edilmemesi adına bir takım planlamalar yapıldı.

Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın katılım gösterdiği ve Başakşehir Kaymakamlığı tarafından düzenlenen panelde; Servis güvenliği, Kameraların kent güvenlik sistemine bağlanması ve okulların çevresinde sağlığa zararlı maddelerin satılmaması konusunda gerekli tedbirlerin alınması gibi konular görüşüldü.

Çeşitli fikir ve farklı pencerelerden sağlanan bakış açılarıyla öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim döneminin iyi şekilde gerçekleşmesi planlanırken bu konuda gerekli adımların atılacağı vurgulandı.

Genel - 12:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.