11° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir’de öğretmenler unutulmadı

Başakşehir’de farklı etkinlikle öğretmenler günü kutlandı. Bağcılar-Güngören sanayi sitesi Başakşehir Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenler günü özel yemeği saraylı da gerçekleşti. İlk olarak Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Başakşehir Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Türkiye’nin en büyük döner Restorantı olan Saraylı Restorant’ta düzenlediği yemeğe ilçe protokolünün önde gelen isimleri katıldı. Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin […]
Genel - 30 Aralık 2017 12:21 A A

Başakşehir’de farklı etkinlikle öğretmenler günü kutlandı.

Bağcılar-Güngören sanayi sitesi Başakşehir Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenler günü özel yemeği saraylı da gerçekleşti.

İlk olarak Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Başakşehir Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Türkiye’nin en büyük döner Restorantı olan Saraylı Restorant’ta düzenlediği yemeğe ilçe protokolünün önde gelen isimleri katıldı.

Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici ve Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın yanı sıra eğitim camiasının da hazır bulunduğu seçkin davetli topluluğu Saraylı Restorant’ta öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte yerini aldı.

İkinci Program Emin Saraç’ta

Daha sonra Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Başakşehir Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda gerçekleşen etkinlikle öğretmenler unutulmadı.

Sinevizyon sunumu ve çeşitli tiyatro gösterileri ile Öğretmenler gününün anlam ve öneminin anlatıldığı etkinlikte ayrıca Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin tarafından bu yıl emekli olacak olan öğretmenlere emeklerinden dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

Genel - 12:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.