29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Başakşehir’de İlçe Brifing Toplantısı Yapıldı

Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN ve ilçe Kurum Müdürlerinin katılımı ile 2017 yılı kurumların iş ve işlemlerine dair istatistiki bilgilerini içeren değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Başakşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda kurum müdürleri brifing verdi. Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleşen brifing toplantısına Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici,  […]
YEREL HABER - 19 Ocak 2018 17:43 A A

Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN ve ilçe Kurum Müdürlerinin katılımı ile 2017 yılı kurumların iş ve işlemlerine dair istatistiki bilgilerini içeren değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Başakşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda kurum müdürleri brifing verdi.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleşen brifing toplantısına Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici,  Belediye Başkan Yardımcısı Sebahattin Kayas, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yaprak Kahraman katıldı. Toplantıya ayrıca İlçe Birim Müdürleri, STK temsilcileri, Muhtarlar, Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları, İOSB Başkanlığı Temsilcileri, Kooperatif Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Program Kaymakam Kazım Tekin’in açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasının ardından Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan, İlçe Sağlık Müdürü Doğan UYSAL, İlçe Gıda ,Tarım  Hayvancılık Müdürü Muzaffer Kartal, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan Yuğurtçu kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantı; katılımcıların ve kurum müdürlerinin karşılıklı bilgi alışverişi ve soruların cevaplandırılması ile son buldu.

YEREL HABER - 17:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.